Běhání a závody

 
     

Prostějovský městský běh

VI 12 2014

První zářijovou neděli, v odpoledních hodinách, proběhne v Prostějově běžecký den. 

Začne prezencí již 2.ročníku Aktovkového běhu, jde o štafetový běh, kdy místo "kolíku" budou předávány prázdné školní aktovky. Střídavě poběží děti a rodiče, kdy na dětské závodníky čeká 400 a na rodiče 800 m trať kolem náměstí T.G.Masaryka.

Hlavní závod, konaný pod záštitou primátora Statutárního města Prostějova, odstartuje ve 14:30. Závodníky hlavního běžeckého závodu vyzývá  10 km trať složená ze čtyř okruhů po 2 500 m, Start a cíl proběhnou před radnicí, stejně tak jako průběhy do dalších kol. V každém kole budou mít závodníci možnost občerstvení. Ceny podle možností pořadatele zde,
Tři vylosovaní závodníci, z těch, kteří budou přihlášeni prostřednictvím online přihlášky na stránkách závodu, obdrží poukaz na vyšetření zdravotního stavu BIOREZONANCí. 

V době konání závodu proběhne "Sčítání kočárků", kdy půjde o ustanovení rekordu v počtu cvičících rodičů(stačí jeden) s kočárky v daném čase a místě. Předcvičovat bude zkušená cvičitelka " FIT MAMI". Společně se sčítáním kočárků proběhne tipovací soutěž o mobilní telefon. Každý, kdo pošle svůj tip na počet sečtených kočárků má možnost výhry. Své tipy zasílejte s uvedením telefonického kontaktu, mailu a jména na info(zav)bezeckezavody.cz. Telefon bude předán přímo na místě. O hudební doprovod se postará hudební skupina "Dojem". Na Vaši účast se těší pořadatelé: mkprostejov.cz a bezeckezavody.cz. Propozice ZDE.

Podporují nás

 

 

 

 

AUTODÍLY GARÁŽ

ČERNÝ, HÁJEK

 

 

 

 

AUTODOPRAVA

CHARVÁT a SYN

 

Kontakt

Ing Luděk Coufal

coufal(zav)bezeckezavody.cz