Běhání a závody

 
     

Běžci se proženou centrem Prostějova!!! 2.ročník Prostějovského běhu bude již tuto neděli, 6.9.2015

IX 03 2015

Když jsme s Alešem v loňském roce pořádali první běžecký závod v Čehovicích, určitě jsme netušili, do jakých rozměrů se během roku s našimi aktivitami posuneme. Pořádáme tři vlastní závody a na dalších se podílíme zajištěním propagace, prezence a zpracováním výsledků. Energii k dalším aktivitám nám dáváte vy, běžci, sportovci a kamarádi. Vaší rostoucí účastí a zájmem nás motivujete, vytváříte v nás potřebu a touhu tvořit. Založili jsme spolek L.A.SPORTS, který je provozovatelem domény bezeckezavody.cz. Tento portál není určen jen pro propagaci našich aktivit, ale je k dispozici všem pořadatelům a organizátorům, kteří z různých důvodů nemají vlastní doménu. Dovolte nám, na tomto místě vám za vaši přízeň ze srdce poděkovat. Nejsme profesionálové, veškeré prostředky, které získáme, investujeme do zvyšovaní kvality našich aktivit, které by nebyly možné bez přízně našich sponzorů a partnerů. Našim cílem je nejen zajistit zázemí, ale zejména se postarat o atraktivnost, kvalitu a bezpečnost tratí, což se nám, aspoň doufám, daří. Nešlo by to bez podpory státní správy, PČR a MP Prostějov. Dík patří primátorovi Prostějova, starostům obcí, ředitelům PČR a MP v Prostějově, úředníků, policistům a strážníkům za jejich nezištnou vstřícnost a profesionalitu.

Ale konec sentimentality!!! Pojďme na to, co nás tuto neděli na prostějovském náměstí čeká. Na této mapce máte zobrazené tři nejpodstatnější body: start, parkoviště ( není dogma) a místo prezence. Start je přesunut k muzeu, což znamená, že po startu a do cíle poběžíte centrem zrekonstruovaného náměstí. Kdo ještě nejste přihlášeni online, do páteční půlnoci doporučuji využít,máte možnost prezence od 12:00 do 14:00 na ZŠ Palackého, viz.mapka. Stejně tak jako loni se běží čtyři kola a celý závod bude měřen čipovou technologií. Startovní čísla vám zůstávají, ale prosíme o odevzdání čipů ihned po doběhnutí. V cíli vás čeká občerstvení. Šatny a sprchy jsou připraveny v místě prezence. Přízemí můžete využít bez rozdílu pohlaví, ale pánové, pozor: první patro je vyhrazeno pouze ženám:) Upozorňuji, že do prostoru šaten budete vpuštěni pouze se startovním číslem!!  Vyhlášení vítězů po kategoriích proběhne cca v 16hod. Ceny budou věcné a finanční.Dětské běhy proběhnou ve 13hod. s vyhlášením ihned po doběhu. Děti startovné neplatí a jsou pro ně připraveny tratě o délkách 100 a 500m. Odměnou budou sladkosti a pro vítěze diplomy. Hudební doprovod je samozřejmostí.

Přesně ve 14hod, po předání šeku Kiwanis klubu Prostějov DD v Prostějově, sečteme kočárky, vyhlásíme vítěze tipovací soutěže a gradující atmosféru vytvoří TS FREE DANCE Jany Bálešové. No a ve 14:30 STARTUJEME!!!!!!!

Pokud nejste přesvědčeni, zda-li si jít s námi zaběhat, nechejte se inspirovat charismatickou Míšou Divilovou, vždy dobře naladěnou fitness trenérkou Jitkou Bendovou, nejdrobnější ředitelkou na světe Jaruškou Šlahařovou a nekonečným sympaťákem Pavlem Dvořákem.

Maminky, sportovci, přátelé, kamarádi, všichni zájemci o cokoliv, TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI V NEDĚLI 6.9.2015 NA PROSTĚJOVSKÉM NÁMĚSTÍ!!!

L.A.

Podporují nás

 

 

 

 

AUTODÍLY GARÁŽ

ČERNÝ, HÁJEK

 

 

 

 

AUTODOPRAVA

CHARVÁT a SYN

 

Kontakt

Ing Luděk Coufal

coufal(zav)bezeckezavody.cz